Zyzyz kérdése:

E-cigi segítség?

Figyelt kérdés

néztem magamnak egy e-cigit és olvastam a leírásában h élettartam 300 újratöltés,az mit jelent?

utána el lehet dobni vagy csak ki kell benne cserélni valamit?



2015. dec. 21. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicseréled az aksit gondolom, csak nem egyszerű. Én is vettem e-cigit, 2 hétig használtam de olyan szar volt hogy visszatértem a rendeshez. Édes, meg hiányzik a füst.
2015. dec. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez vonatkozik minden litium-ion akksira, ui. a li-ion élettartama a gyártói ajánlás szerint 300 újratöltési ciklus. Ez nem azt jelenti, hogy utána el lehet dobni, hanem azt, hogy utána már nem tudod teljesen feltölteni, azaz maximum töltöttségről hamarabb fog visszaesni minimumra.

Ha nincs szerencséd, 8-9 hónap alatt meghal egy ilyen akksi. Ha szerencséd van, elmegy másfél-két évig is. Gyártó - és használatfüggő dolog ez.

Ezek nagyon hasonló li-ion cellák azokhoz, amik vannak a telefonokban, tabletekben, notebook-okban, azokról lehet viszonyítási alapot venni.

2015. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!