Melyik játék jobb? Super Smash Bros. Vagy Triforce Heroes? Nintendo 3DS XL-re lesz karácsonyra. Melyiket élvezném jobban?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kapok egy Nintendo 3DS XL-t, és választhatok rá egy játékot. Super Mario Brothers már van rá, és még egyet választhatok. Super Smash Bros. vagy Triforce Heroes? És ha nem lesz már SS Bros, akkor Troforce vagy Majora's Mask lenne jobb? Egy animal crossingon is gondolkodtam, ugyanis már csak egy helyen találtam Super Smash Bros-t. Melyik tudnám több ideig használni? Vagy melyikben jobb a játék élmény?

A válaszokat köszi előre is



2015. dec. 21. 19:19
 1/1 Krisipoke ***** válasza:

Mindkét játék olyan, hogy szinte csak multiplayerben jó, szóval ha van más ember, akivel tudsz játszani.

Én a Smasht jobban szeretem, de mivel verekedős játék, a fő élvezetessége abban van, ha más emberi játékosok ellen játszol, és csak akkor igazán jó, ha hajlandó vagy eleget gyakorolni, és egyre jobb lenni.

A Triforce Heroes előnye, hogy helyben tudod úgy is egy barátoddal játszani, ha neki nincs meg a játék, csak a gép. Ez ugyebár egy kalandosabb játék.


Mindenesetre a felsoroltak közül én leginkább a Majora's Mask-et választanám. Az csak egyszemélyes, viszont fantasztikus játék. Bár kell hozzá rendesen a nyelvtudás, meg néhányszor azért el lehet akadni, ha nem tudod, mit kell csinálni.

2015. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!