Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az miért van hogy forrasztópis...

Az miért van hogy forrasztópisztollyal egy gyári mélynyomó hangfalhoz akarok hozzá forrasztani még egy kábelt de az ott lévő ón nem akar megolvadni?

Figyelt kérdés
Az miért van hogy forrasztópisztollyal egy gyári mélynyomó hangfalhoz akarok hozzá forrasztani még egy kábelt de az ott lévő ón nem akar megolvadni? Lehetséges hogy a forrasztópisztolyt bezavarja a hangfalnak a nagy mágnese? (75 wattos a forrasztó) Ha vennék egy forrasztópákát azzal sikerülne vagy mivel tudnád megoldani ezt a problémát?

2015. dec. 21. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvassz a pákán egy kis forrasztóónt és úgy nyomd a forrfülhöz.

A mágnesnek semmi köze, a réz hővezetésének annál inkább van hozzá.

2015. dec. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de semmi változás. Valamiért nem akar megolvadni és az új ón is "lepattan" róla. Így néz ki a hangszóró, amihez hozzá szeretnék forrasztani egy egy kábelt. [link]
2015. dec. 22. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 75w a páka teljesítmény, a rézdrótos szlovák pillanatpákám van. Lehet hogy a pákahegy hosszú, tegyél bele rövidebbet, intenzívebben fog melegedni.


[link]

2015. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ahogy néztem nekem rövidebb rajta a kiálló villa, látszik rajta hogy direkt le lett vágva. Viszont ez gyorsabban melegszik mint barátom pillant forrasztója. Nem lesz baj hogy ilyen rövid a villa és levágok a pákahegyből?

[link]

2015. dec. 23. 11:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Probléma megoldódott egy új páka fejel.
2015. dec. 23. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

ne ótvar pákával dolgozz.

Vegyél rendes pákát.

Pillanat páka kb semmire nem jó

2015. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!