Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HDMI kábel segítségével...

Vmax1200 kérdése:

HDMI kábel segítségével összekapcsoltam egy DLP linkes kivetítőt laptoppal 120Hz átmegy de a 3d, szemüvegen keresztűl nem látszik. A kép akad, befagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Optoma HD36 projektort, összekötöttem HDMI vezetékkel a laptoppal, hogy a letöltött 3D-t nézhessük. A HDMI kábelre tudtam 120 Hz –t állítani, így már szaladnia kéne a 3d DLP linknek, de valamiért mégsem lesz az összeillesztett kép 3d. A szemüveg DLP linkes, a kivetítő DLP re állítva. A lejátszó program powerdvd ami akad, szaggat. A képet, ha kijelölöm, hogy milyen formátumú, összeilleszti, a kivetítő mutatja és látszik, hogy 3d, mert kontúrtalan és elcsúszott piros szegélyek is látszanak, de a szemüvegen keresztül semmi. Mit kéne tennem?

Kivetítő Optoma HD36

Laptop Toshiba Satellite S50 B 142

Szemüveg Optoma ZD302 3D

Kábel HDMI /nem tudom 1.3 vagy 1.4/



2015. dec. 24. 09:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!