Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erdemes kicserelnem a HDD-et...

Erdemes kicserelnem a HDD-et SSD-re?

Figyelt kérdés
azt szeretnem kerdezni,hogy erdemes-e kicserelnem a hdd emet ssd re?leginkabb ugy szeretnem hogy mind a kettot hasznaljam..de ehez mi szukseges?szeretnek egy 120gb os ssd t a laptopba..ugy hogy megmaradjon az 500gb os hardom..asus x553m tipusu laptopom van..ugy hallottam vannak laptopok amelyekbe ket hdd is csatlakoztathato..az enyem olyan lenne?nem szerenem szetszedni mert meg garancia alatt van..s sehol sem talalom az interneten hogy teheto e ketto..
2015. dec. 25. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Laptopba nem ajanlom, erdemes ugy hagyni ahogy van. Asztali gepbe mindenkepp 120gb ssdre rendszer+virusirto vagy rendszerrel kapcsolatos alkalmazasok, remek cucc.
2015. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg a dvd eszköz helyére lehet tenni úgynevezett hard drive bay-t, és akkor lehet 2 lemez a gépben. Ennek neked kell utánajárni, hogy megvalósítható-e. Elsővel ellentétben én csak ajánlani tudom az SSD-t laptopba is.
2015. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen érdemes cserélni. Sokkal kisebb a fogyasztása és gyorsabb.

Rá sem fogsz ismerni a gépedre, már ami az akkus üzemidőt és a programok betöltődését illeti.

2015. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!