Stella25 kérdése:

Mit csináljak ha folyton lefagy a tablettem? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy nagyon helyes fehér Asus tablettet, hogy ne kelljen mindenhova picelnem a gépem és akár a buszon is dolgozhassak. Viszont mikor először bekapcsoltam minden remek volt, de ahogy le akartam tölteni a Wordöt vagy PDF-et, egyből lefagyott és ki kellett kapcsolnom. Minden nagyobb dologtól befagy és ki be kell kapcsolgatnom, de már alig merek hozzáérni, mert gondolom ez is árt neki.... Lehetséges hogy szoftverhibás? Szervízben meg tudják csinálni vagy kicserélik? Van garancia és blokk is.

2015. dec. 26. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az android operacios rendszer mar csak ilyen.

Mennyi RAM-ja van? Olyat kell venni amelyik min 2GB memorias es legalabb 32GB ROMja van

2015. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nem lehetséges hogy tényleg szoftverhiba? Mert ha nem nyitok meg semmi nagyot, akkor tök gyors meg minden. Érdemes elvinni szervízbe?
2015. dec. 26. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Samsung tabimat kb 4 havonta vissza kell állitsam gyárira a lefagyások miatt. Egy ideig aztán megy is, de bap mint nap érezni hogy lassul és akarna lefagyni.

Gyárizd le és próbáld meg ugyanazt betölteni amivel most lefagy.

2015. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!