Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elég régi a ps3 am. Már 5...

Elég régi a ps3 am. Már 5 éves. Lesz valamilyen baja?

Figyelt kérdés

Már 5 éve van egy ps3 slimem 300G ás.

Valamikor 2011 ben lett megvéve és már majdnem 5 éve megvan.

Az az iagazság,hogy amikor megvettük akkor játszottam vele egy kicsit utána már szinte semmit.

Volt olyan,hogy szinte másfél évig be se kapcsoltam.Magyarul szinte elő se vettem.

Most gondoltam elkezdek rajta játszani vettem is hozzá pár játékot.


A kérdés lényege annyi lenne,hogy lesz e neki valamilyen baja vagy vagy lehet baj vele???Csak mert az ilyen cuccok pár év után biztos elromolnak.

Vagy inkább vegyek egy ujjat???

Vannak óvintézkedések amik a lehetséges meghibásodástól védik meg a terméket???

Milyen bajai lehetnek egy alig használt 5 éves ps3 készüléknek,és mit lehet ellene tenni???



2015. dec. 26. 17:55
 1/8 Gtagal válasza:
Gyakorlatilag semmi baja nem lehet,de ha tudod vidd el egy szervízbe kitisztítattni,mert biztosan nagyon poros ha már rég nem használtad:D
2015. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Házliag nem lehet valahogy??

Persze csak óvatosan.

2015. dec. 26. 20:53
 3/8 anonim válasza:

Te rajtad függ ...


Ha kiakarod tisztítani , akkor saját kézzel is csinálhatod

2015. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kicsit fújkáld meg kompresszorral de amúgy szerintem semmi baja nem lesz.
2015. dec. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 2007-ben vettem egy PS2-őt és talán most kezd szarakodni. Pontosan 2006 végén vettem, decemberben. Még egy három évig tuti húzza. Ha nincs rá gari, akkor én is fel is töretném, hogy vigye a másolt játékot és akkor már meg se kell venni. 2-3 éven belül egy játék nem lesz rá, nem érdemes már megvenni semmit, pláne nem dobozosat. Keress egy szakit, bárki feltöri. A lényeg, hogy ne a DVD meghajtót cuccolják meg, tehát ne flash legyen, hanem hack. Ugyanis, ha a meghajtót buherálják, akkor csak lemezről viszi majd a kalóz játékot, ha meg hacket kap, akkor hányhatod egy vinyóra a rengeteg letöltött játékot és nem foglal helyet, nem kell ßaszakodni a lemez írással. Legalábbis XBOX360-nál ez a módszer a jó, PS-hez annyira nem értek. Kérdezgess még máshol is utána. Sok sikert, jó gémelést. :-)
2015. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 edmonton válasza:

7éves a fat ps3-am és semmi baja. max porszívóztam a rácsoknál. Nem hajtom túl, max 4-5 órát megy egy nap.

Nem feltétlen mennek tönkre a gépek. Attól függ mennyit nyüstölöd és mikor, meg mit játszol. Melegben jobban pörög a ventije, meg van játék ami jobban igénybeveszi és szintén felpörög a venti. Na ilyenkor visszaveszek és mac 2 órát ha játszom így.

2016. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálam egyszer nyáron reggel 9 től este 6-ig ment semmi baja nem volt. maga a konzol is hideg volt xd
2016. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem már több, mint 6 éves a slim PS3-mam, eddig csak annyi baja volt, hogy tönkrement az olvasófej 3 éve, amit 15k-ért kicseréltek. De azon kívül semmi baja. Pedig nekem sokat megy, szinte mindent azon csinálok. (Játék, zenehallgatás, filmezés, YouTube).
2016. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!