Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan rakjak PSPre emulatort?...

Hogyan rakjak PSPre emulatort? (Firewarm frissitesi problemak)

Figyelt kérdés
Ugye ezt memoria kartyarol akarom kivitelezni de ahhoz valami firewarm vagy mifene frissites kell, de az sajnos sehogy se akar ra menni. Azt irja hogy nem lehet mert hogy az en psp-m 0006000...(sok nulla)..00100000 valami hasonlo. Sajnos ez nem tudom mit jelent. Eddig nem volt pspm ugy hogy teljesen laikus semmittudo vagyok a temaban. Ugy hogy kerlek segitsetek. Tenyleg csak emulatort szeretnek rarakni mert az ilyen "nagyobb" cimeket mind meg vettem eddig is es tovabbra is meg akarom korongon. A gepet amugy egy sractol vettem ugy 3-4 eve. O azt mondta nem volt feltorve. Vetel utan hasznaltam egy darabig aztan egy joideig csak a polcon volt es csak most vettem elo ujra. Kerlek segitsetek es a valaszokat elore is koszonom.

#játék #Sony #emulátor #PSP #portable #stayson #krakk #firewarm
2015. dec. 27. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Most milyen szoftver van a gépen?


("settings" fül menj le a "system settings" be majd keresd meg a "system information"t)

[link]

Ott lesz a "system software version" után lévő számokat írd le.


----------

Egyébként ha emulátort akarsz rátenni, ahhoz fel kell törni a gépet. Szal .iso ban is rakhatsz majd rá játékot, nem kell megvenni.

2015. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt urja 6.00 verzio van rajta. Szoval gondolom ez az alap.
2015. dec. 28. 14:07
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy is mostmár 6.10 mert ezt letudtam frissíteni. :D ezekután micsinájak mert ez még mindíg a hivatalos cucc....vagy nem tudom, hogy hova kell az ISO mappát rakni...
2015. dec. 28. 15:15
 4/5 A kérdező kommentje:
MEGVAN KÉSZ ÉS MŰKÖDIK :))))))))
2015. dec. 28. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

szívesen xDDD

Amúgy a 6.60 pro b10 a menő cfw mostanában

ettől csak a 6.61 az újabb de az felesleges

2015. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!