Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elpattanhat magától egy tab...

Elpattanhat magától egy tab kijelzője? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Kaptam karácsonyra egy Lark FreeMe X2 9 Ver3-as tabot.

Nézegetem a FaceBook-ot (közben töltőn volt mert már merült) egyszer csak pattan egyet és egy Y repedés keletkezett a kijelzőn. Tényleg semmit sem csináltam, magától történt. Ha garanciába visszaviszem kezdenek vele valamit? És hogy bizonyítsam be, hogy nem esés, ütés hatására repedt meg. Kép még van rajta szép tiszta viszont semmit sem érzékel.



2015. dec. 27. 15:00
 1/10 |Orfeusz| ***** válasza:
Vidd vissza. Látszik a törés mintázatán, ha anyaghiba volt. Kicserélik.
2015. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szirty ***** válasza:

Töltés közben szépen felpúposodott benne az akkumulátor és az törte el a kijelzőt.

Ha így van, akkor ez egyértelműen látszani fog rajta.

2015. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És a rajta lévő jelszavak, képek valahogy leszedhetők?

24.-e óta egyfojtában használtam miért pont 4 nap után recsent egyet? Vagy erre nincs magyarázat?

2015. dec. 27. 15:11
 4/10 Szirty ***** válasza:

Akkukra jellemző, hogy nem az első alkalommal halnak így meg.

A "megfelelő" körülmények kellenek hozzá. Ezek pedig nem jönek össze feltétlenül az első alkalommal.


Elsősorban a magas hőmérséklet okoz ilyet.

Az akku töltéskor természetesen is melegszik. Plusz az hogy a gép használatban volt, szintén melegítette. Ha még a környezet is meleg volt, akkor ennyi együttállás elég lehetett ha valami rossz minőségű akku volt benne.

2015. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy kép minden van viszont az érintést nem érzékeli.
2015. dec. 27. 15:52
 6/10 anonim ***** válasza:
én vissza viném garancia van rá.
2015. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Valahogy a fiókok, jelszavak letörülhetők róla?

Rajta van a Playstation app is, rajta a PSN fiókam amihez bankkártya is van társítva amit nagyon fontos lenne eltüntetni.

2015. dec. 27. 16:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Sikerült alaphelyzetbe állítani a kontrollerrel. Ma visszavittem. A pultos is csak bambán nézett mikor mondtam mi a baj. Mivel már túl volt a 3 napon így elküldte kivizsgáltatásra.
2015. dec. 28. 15:35
 9/10 A kérdező kommentje:

Most telefonáltak !

Azt mondták külső ütés érte a tabot ezért nem cserélik .

Belül minden oké a külső érintőkijelző neki lett ütve valaminek .

Nem cserélik, nem javítsák és a pénzt sem adják vissza .

Mit érdemes ekkor tenni ?

Hallottam olyat is, hogy ezért is megtörhet a kijelző mert a kis csavarok ami tarsák túl veszesre lett meghúzva és hőmérsékletváltozás hatására a tabnak van egy kis hajlása, meg feszül, kitágul és ahogy a csavar túl erősen lett meghúzva nem tudod hajolni ezért pattant meg . Ez mennyire igaz ? Én is elég furcsának találtam ezt .

2016. jan. 15. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, elég furcsa. De ezért se érdemes venni ilyen olcsó márkát. De ha tudja az OTG-t akkor egérrel működnie kell.
2016. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!