Pedro4444 kérdése:

Kaptam egy carrera rc 2.4 ghz-es kamerás drónt. Mikor fullra felvan töltve az akksija kb mennyi ideig bír repülni? Mert nekem kb 10 perc alatt lemerül. Nem találtam rá leírást, mennyi is az üzemideje. Mert én eléggé keveslem, vagy csak ennyit bír?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 20:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Inkább úgy mondanám,hogy a 10 percet se éri el...5-10 perc között...
2015. dec. 28. 20:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az a "fullra"? Nem ismerek ilyen magyar szót!

Mi az anyanyelved?

2015. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Típust nem írtál.

Találomra belekattintottam a Carrera kvadrokoptereibe, hármat is megnéztem, azt írják, hogy a repülési idő akár 7 perc is lehet.

A tiéd is teljesen jó ezek szerint.

2015. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Carrera RC Quadrocopter Rc video one.Ennyi van a dobozra írva és a kezelési útmutatóba.Köszönöm szépen a választ,mert én hiába kerestem rá,így konkrétan,hogy 7 perc,sehol nem találtam.Akkor valószínűleg télleg optimális.További szép napot!
2015. dec. 28. 20:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Az anyanyelvem valószínű pedig,hogy óhéber...Google segítségével keresd ki a szleng szótárba..mi az hogy "fullra"...Szeretem az ilyen csoda kiforgatós,köröm aggatós,pedig értem a kérdést hozzászólásokat...Neked is további szép estét... Vagy esetleg Gute nacht...
2015. dec. 28. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

HA már ilyen jól can you gavarit dojcs, akkor itt a termék weboldala:

[link]

2015. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2015. dec. 28. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!