Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudom használni a ps3 merevlem...

Tudom használni a ps3 merevlemezén lévő vett játékokat másik felhasználóval, ha meghosszabitom az előfizetést (ps plus)?

Figyelt kérdés
A ps3at még régebben vettem használtan és akkor még az előző tulajnak az előfizetése (ps plus) érvényes volt, csak akkor csináltunk nekem külön egy accountot, de akkor tudtam játszani a játékokkal, csak ugye lejárt és igy nem tudok már. Arra lennék kiváncsi, mert nekem most van 90 napos előfizetésem, hogy ha azt aktiválom az én accountomon akkor azokkal a játékokkal tudnék e megint játszani.

2015. dec. 29. 15:11
 1/1 edmonton válasza:

A ps plusszos játékok acchoz vannak kötve. Ha jól értem akkor most egy másik accon veszel PLUS-t.

Leírom egyszerűen: XY accon veszel egy PLUS-t és amit ahhoz adnak játékok azok addig indulnak el a gépeden amíg az XY accon él a PLUS szolgáltatás. Ha lejár akkor addig nem indul el. Ha közbe egy másik accon aktiválsz PLUS előfizut akkor az ahhoz tartozó játékokat tudod indítani és játszani más accal akár, de át nem tudsz "nyúlni" egy másik acc által korábban ingyen kapott játék elindításért. Ahhoz újra az XY accon kell PLUS előfizu.

2016. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!