Szerintetek egy házimozi erősítő kibír egy egész esti szilveszter bulit?

Figyelt kérdés
Reflex hangfalakat hajtana. Persze ésszel használva. Mostis az van rakötve es nemmelegszik dehat azert itthon nemmegy nagy hangerőn tobb órán át. A hangfal egyébként nagyon jó állapotba van ha ez számit valamit kb 1 honapja lett felujitva a mely es uj beyma magasakat kapott uj hangvaltokkal a reflexnél csinaltatva termeszetesen. Segítséget előre is köszönöm.
2015. dec. 29. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha feljelentenek, elég kemény pénzeket fogsz érte fizetni.
2015. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz de miert jelentenének fel? :D
2015. dec. 29. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Lakástűz? Háhá


Ha nem bóvli és stimmel az impedancia, vagy a hangfalé nagyobb, akkor jók vagyunk.

2015. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat ha a reflexsound nal most lett felujitattva csak nem bovli :D aztmondtak ugyanugy 8 ohm os a hangfal. Az erosito 6 ohm ig birja. Csak mivel nem épp hangosítasra való hangfal lett hozzá tervezve plusz házimozi erősítő tehát mégcsak nemis zenére :D ezért féltem mert meg csak 3 honapos az erősítő is :(
2015. dec. 30. 00:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ha az erősítő nem bóvli. A gyatrákon olyan gyenge a hűtés, hogy egy komolyabb bulin, ahol szesz- és verejtékgőz teszi ki a levegő 70%-át, rohadt meleg van és rendesen felrúgdossák a port is, simán előfordul, hogy egy óra és gatya.
2015. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha mondasz márkát és pontos típust az erősítőről és a hangfalakról egyaránt, valamint a helyiség méretéről és hogy hányan lesztek, akkor szinte pontos időt és dB-t tudunk mondani.
2015. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kifuulladásigggg,buli forever, csá a priccsn. A kóter
2015. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kb 30 negyzetmeter a helység. A hangfalak reflex r150 baby de mar beyma magassal. Az erősítő par hónapja újonnan vásárolt denon avr x1000. Az erősítőre csinaltam processzor hűtőt termeszetesen 12 v os adapterre van kotve es ha melegende az erősítő gondoltam néha hűtőm kicsit. Hat nagy decibelek nemlesznek mert azért szól hangosan de 2 szer 80w rms keveske a reflexnek. A gyártó 145 wattot irt ra 6 ohmon. De ittmár majdnem egy szazalekos a tortitas.
2015. dec. 31. 00:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) és mindenkinek előre is boldog újévet!
2015. dec. 31. 01:01
 10/10 A kérdező kommentje:
Kibírta :D
2016. jan. 1. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!