Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom windows 7 esen...

Hogyan tudom windows 7 esen szabalyozni a zene basszusat?

Figyelt kérdés
Bluetooth fejhallgatom van..s a regi laptopomrol siman ment..ott jobb klikk a hangszoro ikonra,playback devices,jobb klikk a csatlakoztatott fejhallgatora majd Properties,s Enhancements..s ott melyhangkiemeles..de ez az uj laptopomrol eltunt,s minden driver fel van installalva..valaki tudna segiteni? :-s

2015. dec. 29. 23:01
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] igy volt a regi laptopomon s az uj laptopon meg csak egy van..,,Speaker'' s az lenne a fejhallgato
2015. dec. 29. 23:20
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:
A hangkártya driver kellene hozzá. Ha leírod a laptopod típusát (privátban, mert ide szerintem elfelejtenék visszanézni) akkor megmondom mit kell telepítened.
2015. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fent volt a driver..de veletlenul ezt toroltem le a masik helyett.s visszatelepiteni meg nem engedi..a telepito elindul,s ezt irja ki:,,there are unauthorized bluetooth adapters in your system.please remove or disable the devices and click ok"..s letoroltem minden drivert s ugy sem teszi fel,majd idegessegembe ujratelepitettem az egesz windowsot de ugyan ez az uzenet..
2016. jan. 2. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!