Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Freestyle3 "onBourd"-...

Xbox 360 Freestyle3 "onBourd"-ra másolásakor "Operation failed" hibaüzenet?

Figyelt kérdés

Hali!


A fent látható lenne a gondom!

Nem igazán értek én ehhez, de megpróbálom jól leírni. Megvan ez az RGH vagy mi a szösz, A Freestyle3 kezelő is, valamint lett belerakva egy 500gb-os merevlemez(vagy nem tudom ezekbe mit raknakxD). Játékot szerettünk volna rá másolni, szépen meg is találta az usb-t(át lett konvertálva), viszont amikor átmásolnánk, egyből kiírja, hogy "Operation failed", vagy éppen azt egyből, hogy "complete", viszont egy filet-se másol, van, hogy 1-filet sikerül neki, van, hogy nagy nehezen 50%-ig elmegy, megakad. Szóval nem igazán működik. Ugyan így a másolás működött más xbox-on is, ugyan azzal a file-al.


Nagyon örülnék, ha meg tudnánk oldani.



2015. dec. 31. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
RGH-t te csináltad egyedül? Szerintem vidd el egy szakihoz.
2015. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"Szaki" csinálta, ez a gond. De valami irdatlan hülye megoldás lett találva, amit még most sem értek, de valamit ide, valamit oda kell másolni, aztán valahogy fut mostmár, de azért majd vissza fogjuk vinni.
2016. jan. 1. 02:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd vissza. Általában jól megoldják elsőre.
2016. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!