Van egy Videoton dc2050es hangfalam, ami kisebb javításon esett át. Meddig bírja szerintetek? ( (többi lent) )

Figyelt kérdés

Szóval a mély hangszórónak mindkét bevezetőszála meg van forrasztva és toldva is (talán rézdróttal toldották).

Meddig bírják így hogy javítva lettek? Tapasztalatok?


2016. jan. 1. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A felhasználástól és a szerelés minőségétől függ.Ha normálisan lett forrasztva,és a toldás le lett szigetelve,valamint ugyanolyan kábellel lett megtoldva,mint az eredeti(vékonyabb kábellel valamennyivel rosszabbul fog szólni,vastagabbal meg ugyanúgy)valamint ésszerűen meg lehet külömböztetni a pólusokat és nincs határértéken hajtva a hangsugárzó,valamint nem lóbálod kábelénél fogva a hangfalat,úgy örökös.De ez a "talán rézdróttal toldották"nem hangzik túl bizalomgerjesztőnek.
2016. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Igen, sőt biztos hogy egy vékonyabb rézdrót az, kb 2cm hosszan indul a pólusoktól. Remélem nem válik el tőle. Azért én is meglepődtem amikor jobban megnéztem. Ilyenkor derül ki hogy mit vásárolt az ember.
2016. jan. 2. 10:37
 3/3 anonim válasza:
Érdemes őket már szakértőkkel javíttatni, egy szép állapotú 2050-es 10 év múlva rengeteget fog érni, főleg hogy fogynak, a sok hülye miatt aki csak megveszi és kinyírja őket. Egyébként nekem is van egy pár ilyen típusom, egyenlőre semmi pénzért sehova.:) Ha bármi bajuk volt mindig több éves múlttal rendelkező "öreghez" vittem át, nem éppen a szomszéd városba.
2017. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!