Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus laptopoknal hogyan lehet...

Asus laptopoknal hogyan lehet a billentyuzet felso sorat F1 tol F12 ig atallitani hogy a hangot, fenyerot vezerelje a (z) Fn gomb megnyomasa nelkul?

Figyelt kérdés
probaltam mar a windows mobility centerbe is,de ott nincs ilyesmi...Asus x553m tipusu laptopom van ha ez segit valamit
2016. jan. 1. 21:45
 1/5 anonim válasza:

Csak egy driver kell. Milyen windowsod van, és 32 vagy 64bit?

Küldök letöltő linket

2016. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
windows 7 64bit
2016. jan. 2. 00:38
 3/5 anonim válasza:
2016. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de fel van telepitve nekem is..csak meg szeretnem valtoztatni,hogy elsosorba ne az f1->12 funkciokat vegye hanem pl a hangot,fenyerot allitsa fn gomb nelkul
2016. jan. 2. 08:51
 5/5 anonim válasza:
Ezt nem lehet beállítani. Laptoptól függ. De szerintem jobb ha az fn lenyomásával végzi ezeket a műveleteket mert a régi laptopomnál nagyon idegesítő volt hogy játékoknál mindig kellett nyomogassam az Fnt
2016. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!