Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire van nagy különbség a...

Mennyire van nagy különbség a Hd ready és a Full Hd között? Megéri ezért többet kiadni?

Figyelt kérdés
Átlagos tv néző vagyok, nem mozizom. A család nézi a tévét, de kell venni egyet, mert a képcsöves meghalt. Tanácstalan vagyok.
2016. jan. 2. 22:46
 1/4 szántóvető ***** válasza:
kihalófélben van a hd ready-tv,mindenképp full hd-t javaslok mert nagyobb a felbontása.már relatíve olcsón lehet kapni ilyen tv-t.
2016. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mai világban már minimum a FHD véleményem szerint, szóval az alá ne add.

Lassan mar (par ev mulva) bejonnek a 4k felbontasu TV-k is szerintem.

2016. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt néztem ki: [link]
2016. jan. 2. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

4K felbontású tévék már most is vannak, ezeket hívják másképp Ultra HD-nek (3840 x 2160). De ilyeneket meg amúgy is felesleges venni, mert a nem HD minőségű műsorok egyszerűen nézhetetlenek, nagyon elmosódik a kép.

Visszatérve a kérdéshez nem rosszak a sima HD tévék se, de minek? Ha az ember normális tévét akar venni, akkor már 100 ezer Ft környékén érdemes nézelődni, ennyiért pedig már bőven van Full HD is!

A linkelt típus egyetlen hibája, hogy csak 60 Hz a képfrissítés, ma már 100 Hz alatt nem ajánlott venni.

2016. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!