Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptoprol HDMI-vel osszekotve...

Laptoprol HDMI-vel osszekotve Projectorrol szeretnek 3d filmet nezni, de csak a felezett kep jon be, hol kene ezt beallitani?

Figyelt kérdés
a projector osszes beallitasat megneztem nincs 3d-vel osszefuggo beallitas. A video sem elmosodott amilyen a 3d-nek lennie kene, csak duplan jelenik meg felenel osztva.
2016. jan. 4. 19:43
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Képes a projektor a 3D megjelenítésre?
2016. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
leiras szerint igen :)
2016. jan. 4. 20:30
 3/7 doni1201 ***** válasza:
Mi a projektor típusa?
2016. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Noname Mini portable led 3d projector 1080p.
2016. jan. 5. 17:35
 5/7 doni1201 ***** válasza:

Akkor már értem: valószínűleg a 3D funkció alatt az anaglif 3D-t értik. Ami egyébként bármelyik sima 2D projektorral ( < valószínűleg ilyen van neked is) vagy akármilyen színes kijelzővel is megy. Szóval ez ilyen legális vásárlói megtévesztés.

Csak vörös-kék (red-cyan) szemüveg kell hozzá, meg olyan tartalom (film, videó), ami így van megcsinálva, és már működik is.

Viszont a manapság 3D-nek nevezett tartalmak ('felezett' kép stb.) nem fognak működni, azokhoz igazi 3D-s vetítő/kijelző kell.


[link]

2016. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Letoltottem egy 3d-s meset szemuveg van. De a dolog nem mukodik. Mert latszolag a film nem 3dben jelenik meg. :/
2016. jan. 7. 00:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem is fogok olyan filmet meset talalni amivel ez nekem mukodhetne?
2016. jan. 7. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!