Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt Stereo erősítő...

Használt Stereo erősítő vásárlásnál, milyen idős korig szabad lemenni? Denon, onkyo, tecnics

Figyelt kérdés
Mivel egy denon radios erősítő is 20 évesen is 20 ezer forint.akkor ezek szerint érdemes még napi használatra megvásárolni, egy első hifis rendszer összerakásához?

2016. jan. 4. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bőven lemehetsz a korral. Itt sem kort veszel, hanem állapotot és minőséget.

Nekem egy 30 éves Revoxom van, 15 éve vettem fél évnyi fizetésemért, és nem bántam meg.

2016. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
65%
Én nekem egy 35 éves teac erősítőm van.Szerintem jobb mint az ujj a kor nem számít az állapot számít és hogy Made in Japan legyen ráírva Márkája lehetőleg: Teac,Sony,Denon
2016. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül is vettem egy denon dra-455 /25e/ , quart álló hangfalakkal /35e/. szépen szólnak. és gondolom ez a lényeg :)

köszi a válaszokat

2016. jan. 12. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!