Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony 3D televízióhoz csak...

Scottie kérdése:

Sony 3D televízióhoz csak Sony aktív 3D szemüveg jó, vagy bármelyik más gyártóéval kompatibilis?

Figyelt kérdés
Milyen szemüveget ajánlanának Sony KDL-50W809C 3D Smart televízióhoz?

2016. jan. 5. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A boltban szerintem megmondják, melyik másik de mindenképp aktív szemüveggel működik együtt, csak meg kell kérdezni a szakmai híradástechnikai képzettségű eladót. Nekik az a dolguk, hogy kibogarásszák az ilyen eszközök leírásából, melyik mivel kompaTIBILIS, NA MEG OTT VAN SZÉLESEBB VÁLASZTÉK A TV-KBŐL, HOGY KITAPASZTALJÁK, hogy tényleg mivel megy együtt, hogy szakeszerüen el tudják adni az árut. (bocs a beragadt "CapsLock"-ért).
2016. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál.


Megkérdeztem a SONY magyarországi képviseletének ügyfélszolgálatát...nem kaptam értelmes választ.

Megkérdeztem több webshop-ot... ők sem tudtak segíteni.

Bementem MediaMarkt-ba... ott se tudtak sokkal többet, csak néztek rám bambán...

Pedig már leszűkítettem a kérdésem annyira, hogy "KDL-50W808C televízióhoz régebbi pípusú gyári sony szemüvegek közül melyik jó?"

2016. jan. 7. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:

A szemüveg dobozán/dobozában nincs leírás, hogy mivel kompatibilis? Szerintem kell lennie ilyennek benne.


Valamelyik boltban kell venni egyet úgy, hogy megbeszéled, csak úgy veszed meg, ha visszaveszik ha mégsem lesz jó hozzá. Aztán ha jó akkor nincs baj. ha meg nem jón akkor a pénzednél maradsz mert megbeszélted, hogy vissza viheted.

2016. jan. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gergely28 válasza:
Nyugodtan tedd meg amit az előttem szóló írt, mert ugyan is, ha sértetlenül viszed vissza a terméket 72 órán belül a vásárlást igazoló blokkal, akkor vissza kell, hogy adják a termék árát.
2016. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 El Zee válasza:
Megoldódott a kérdés? Működik mással is?
2016. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!