Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok okostévén indavid...

Hogyan tudok okostévén indavideos bejelentkezésnél az email címről átugrani a jelszó megadáshoz úgy, hogy azt ne kész bejelentkezésnek vegye?

Figyelt kérdés
Samsung okostévéről van szó. Be szeretnék jelentkezni az individeora, de nem engedi. Ami megakadályozza az enm más, minthogy mikor beírom az email címet rányomok, hogy kész, erre a tv azt hiszi, hogy már a jelszót is beírtam és belépnék, holott én csak a jelszó megadásához akarok lépni. Hogyan tudok úgy oda lépni, hogy ne érzékeljek kész belépésnek? Próbáltam a nyilakat, de nem működnek, valami ötlet esetleg?

2016. jan. 6. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mikor beírtad,akkor nyomsz egy visszát, hogy eltűnjön a billentyűzet és úgy átugrasz a jelszóra?
2016. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
Egyesnek lesz igaza. Vagy keríthetsz egy csatolható billentyűzetet, amin van TAB gomb. :)
2016. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vissza gomb érthetetlen okokból nincs rajta, csak mégse, azzal kilépni csak akkor lehet,h ha elvetem az egész beírt szöveget. Végül sikerült kiokoskodnom, a beállítások gombot megnyomva kijöttek a beállítások, majd mégegyszer megnyomva ugye eltűntek és rámehettem a jelszó megadására is. Mégegyszer köszi a válaszotokat, ha egy kicsit lejjebb megy a billentyű ára beruházok egyre.
2016. jan. 6. 15:07
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
Elvileg ezt a tévét lehet okostelóról irányítani, onnan gépelni is, nem? Mert akkor megoldható lenne billentyűzet vásárlás nélkül is.
2016. jan. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!