Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új LG tévén Youtube alkalmazás...

Új LG tévén Youtube alkalmazás fél perc után (Betöltés. ) lefagyasztja a Youtube -ot, néha az egész tévét, mit érdemes ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
LG tévé (kötelező frissítés után) Youtube alkalmazás fél perc után (Betöltés. ) lefagyasztja a Youtube -ot, néha az egész tévét. Kikapcs, visszakapcs, és újra működik minden, majd fél perc Youtube és megint freeze. Diginet hibátlan, minden más eszköz nagy sebességgel, profin működik. Ügyfélszolgálat gyári visszaállítást javasolt. Bolti állapotba visszaállt helyzetből most annyi lett a változás, hogy a hiba már nem fél perc után fagyasztja a rendszert, hanem 2-5 perc után.2db LG tévén is ugyan ez a helyzet, az egyik 1 éves, a másik 5 napos, mindkettő csúcs kategóriás, tehát szerintem központi vagy szoftver hiba. Valakinek ötlete, hogy ilyenkor mit érdemes csinálni?

#YouTube hiba #LG UHD TV
2016. jan. 8. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Frissítés?
2016. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
TV OS, Youtube, minden a legfrissebb. Nem vagyok a kiadott frissítéseket rögtön használók között, mert gyakran hibák vannak, hát ez most kikerülhetetlen kötelező frissítés volt, lehet be is szívtam...?
2016. jan. 8. 15:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Samsung -nál találtam hasonló tünetre reagálást és külföldi fórum panaszokat. [link]
2016. jan. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!