SAMSUNG smart TV-m van. Hogyan lehet a TV-n beállítani a set top box csatornalistát? Tipus: UE50H6200AWXXH

Figyelt kérdés

Elősször amikor beüzemeltem a tv-t akkor szépen beállította magának, de azóta változott többször is a beltérin a csatornakiosztás és most nem tudom újra beállítani.

-Az automatikus csatornakeresésre hiába állítom, nem csinál semmit.

-Kezdeti beállításokat csináltam de csak kitörölte az összeset.

-A menüben, az antenna beállításánál van olyan opció, hogy légi vagy kábel. Jelenleg légin van és nem tudom átállítani kábelre.



2016. jan. 8. 14:48
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

A set top box csatorna listáját a set top boxban kell, nem a tv ben. Azaz arra a bemenetre kapcsolsz amelyikre bedugtad az stb-t, és a többit az stb menüjében.

Ha a tévén a légi van kiválasztva, akkor dvb-t adókat keres az uhf sávban, ha nincs rajta antenna nem fog találni.

Ha kábelra kapcsolsz, akkor az összes sávban végignézi az analóg és digitális sávokat egyaránt.

2016. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A set top box rendben működik ahogy kell. Természetesen tudok továbbra is tv-t nézni. Viszont a tv-nek ez egy funkciója, hogy be lehet állítani a STB csatornáit. Egy gombnyomásra kiadja a listát, az épp aktuális műsorokkal illetve hogy a vetítések épp hol tartanak. Ez egyszerűbb és áttekinthetőbb böngészést tesz lehetővé csatornák között. Ez eddig működött, csak most nem tudom újraregisztrálni őket a tv-n.

Az antenna részét értem.

Köszönöm válaszod.

2016. jan. 8. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
ha boxod van akkor a box távirányitójával léptetsz. ha CAM kártya van a tv-ben,akkor tudsz a tv vel léptetni
2016. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!