Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » RR3 Graphics növelőt megéri...

RR3 Graphics növelőt megéri letölteni tab-ra hitex. It -ről? Ez vírusos?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van egy app a Google Play-ben erről, de azt letöltöttem és ha jól fordítottam azt írta, hogy a legutóbbi frissítést kizárólag internetről lehet letölteni, ha nem frissítem akkor meg nem működik. Samsung Galaxy Tab S 10.5 Wi-Fi tabletem van, de nem tudom, hogy egy ilyen tableten jobban kiszűri-e a vírusokat az Intelingens kezelő névre hallgató előre telepített app mint PC-n egy ESET online scanner. Ez azért fontos, mert esetleg ha úgy érzem, hogy vírus ment a tabba akkor nyomok rajta egy scant és megtalálja? Szerintem fontos az elővigyázatosság mielőtt egy okosezközre letölt valamit az ember olyan helyről, amiről nem tudja hogy megbízható forrás-e. Amúgy mindez azért kell mert az én tabletem Exynos 5 Octa 5420-as chipsetjének a teherbírását LOW grafikai beállitásokra lőtte be az a drágalátós RR3.

A válaszokat előre is köszönöm, mert nagyon fontos lenne fentebb venni a grafikát, főleg azért mert ha mégegyszer beindítom a játékot lehet, hogy kifolyik a szemem :-)!



2016. jan. 8. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!