Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digitális adásra váltottam,...

Digitális adásra váltottam, kellett a tévéhez egy kártya, sajnos a pontos nevére nem emlékszem, talán dvb-c tuner, vagy vmi hasonló. Ezt bedutam a tévébe hátul, de nem történik semmi. Mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán kérdezd meg az általad meg nem nevezett szolgáltatót, vagy esetleg olvasd el amit a kártyához adtak.

Általában le van írva.

2016. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs leírás és nem tudtak normális választ adni, ezért kérdezném
2016. jan. 8. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

DVB-C tuner kell, lehet set-top-box de az ujabb tevekben benne van a dvb-c funkcio is.

Ujrakeresed az osszes adot digitalisan. A TV menuben a keresesnel benne van hogy Kabel + Digital (vagy valami hasonlo, esetleg roviditve)

2016. jan. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltató nem ad normális választ, Te meg nem kérdezel normálisan, még választ sem adsz a kérdésre!

MELYIK A SZOLGÁLTATÓ????

2016. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, a Mindig TV ről ír a kérdező.
2016. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!