Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes Sony Play Station 4et...

Érdemes Sony Play Station 4et venni?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy Xbox 360 Elitem, amikor kihozták a Slimet akkor nem futottak rajta az újabb játékok, persze chipelve volt szóval elvittem hogy frissítsenek rajta, de ha eredeti játékokkal akarok játszani ps4en, és kihoznak egy új gépet akkor cserélhetem le az egészet, vagy az is megoldható, hogy belenyúlnak, és ugyan úgy tudom használni az eredeti játékokat is?

2016. jan. 9. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi van??? Az Xbox360-on csak azért nem mentek a játékaid, mert MEGBUHERÁLTATTAD!!! Semmi akadálya sem lett volna a futtatásuknak, ha nem nyúlnak hozzá...

PS4-en is menni fog minden játék, ami megjelenik PS4-re. Ez a konzolok lényege ugyanis... Persze ha szétszeditek meg belebabráltok, akkor ne lepődj meg, ha mégsem.

2016. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!