Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan, hogy adott egy...

Létezik olyan, hogy adott egy régebbi sarkított síkképcsöves tv, és hang az van de kép nincs, hogy a gyári távirányitójával levették a fényt és ezért nincs kép? Gyári távirányító nincs hozzá!

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

létezik.

de ismerni kéne a CRT képcsöves TV pontos gyártmányát és típusszámát ahhoz, hogy jelezük azt, mivel és hogyan lehet fényerőt "varázsolni" rá.

2016. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden CRT távirányítós TV-n találhatók gombok is, amivel az alapbeállítások + - irányban elvégezhetők távirányító nélkül is!
2016. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy nem túl elterjedt tv,a tipusa:videoton c32ws00-am plat.Ez van írva a tipus szó után!73cm a képátlója felül vannak gombok rajta balról jobbra olvasva:vol- vol+ menü p- p+ ok ennyi röviden :)
2016. jan. 9. 18:07
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és a fronton még az van írva hogy digi slim jobb sarok lent,bal sarok fent pedig proline 100Hz
2016. jan. 9. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Videoton+C32WS00-AM

[link]

[link]


hozzá való távirányító:

[link]

[link]


de, a készüléken lévő, MENÜ gombot többször megnyomva, többek közt elő lehet varázsolni a fényerő beállításának a lehetőségét és a vol+ vagy a p+ gombokkal növelni azt

majd, megkeresni a TÁROL-ás lehetőségét!

2016. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy így került hozzám,nem tudok semmit az előéletéről próbáltam nyomkodni,de semmi,valami baja lehet,levettem a hátulját,szemmel láthatóan nem találtam hibát.Ha másnem majd oda adom valakinek :)Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!