Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a 2 wii u...

Mi a különbség a 2 wii u nunchuk kontroller között?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy mit jelent az OEM rövidítés?Miért olcsóbb az OEM a simától és hogy miben különbözik?

wii u nunchuk (OEM): [link]

wii u nunchuk:

[link]



2016. jan. 10. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
A drágább az dobozos, szóval ajándéknak jó, az oem meg csak az eredeti nunchuk, semmi doboz hozzá
2016. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krisipoke ***** válasza:
72%

Nem.

Az OEM nem eredeti, hanem egy külsős cég készítette. Én kontrollerek esetében mindig az eredetiket ajánlom (és választom), mert sok negatív tapasztalatom volt már régebben ilyenekkel nekem, és több ismerősömnek is.


Itt van pl. Amazonon ugyanez az OEM márkájú kontroller, és bár nincs róla sok vásárlói értékelés, mindegyik negatív, mindenki olyasmikre panaszkodik, hogy vagy viszonylag hamar elromlott (pár óra, esetleg egy hónap), vagy furán működik tőle a Wiimote. Ezzel szemben nekem eredeti van még a Wii korszakból, és közel 9 év használat után pont úgy működik, mint az új.


Szóval szerintem nagyon nem éri meg kockáztatni, főleg, hogy kevesebb, mint 1000 forint a különbség.

2016. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2016. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisipoke ***** válasza:
Köszönöm a linket, ezzel én is okosabb lettem. Akkor amit linkeltem, az valami különleges eset lehetett. Mindenesetre mindenképp érdemes meggyőződni róla, hogy eredeti, Nintendo által készített termék-e, és csak akkor megvenni, ha igen. A csomagolás nélküli kontrollerekről mondjuk valamivel nehezebb megállapítani.
2016. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!Még nem zárom le a témát mert ha tud valaki valamit akkor írja meg.Az eredetit fogom megvenni.
2016. jan. 11. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!