Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha van egy új generációs...

Ha van egy új generációs konzolom és például szeretnék egy régebbi konzolos játékkal játszani akkor arra lesz lehetőség?

Figyelt kérdés
Régebbi Konzolos játék pl Lego Indiana Jones

2016. jan. 10. 13:59
 1/6 anonim válasza:
Mire gondolsz? Wii,Wii U, Xbox 360, PS2-3?
2016. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ps4-en a ps4-re kiadott játékok indulnak csak el.
2016. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ps4 en meg xbox van lehetőség megvenni régi címeket...de nem tudom miket én csak a sanandreast vettem ps4 re...de ott van store ba nézd meg.
2016. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem xbox one-m van és volt 360-om is amit nagyon szerettem és volt hozzà egy indiana Jones nevű játék nem tudom kinek mond-e valamit,azt nagyon szerettem és örülnék ha játszható lenne one-n is
2016. jan. 13. 14:56
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy játszható-e és hogy,és ha nem akkor lesz-e?
2016. jan. 13. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit írtam...nézd meg store ba vagy nem tudom xbox on mi a neve..ahol megtudod venni a játékokat és egyből le is tőlti (kártyával).

Ott írd be aztán majd kidobja hogyha van rá..ha nem dobja ki akko nincs.

2016. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!