Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik márka TV-jét érdemes venni?

Figyelt kérdés
Orion,Philips,Samsung,Panasonic,LG,Daewoo. Egy 32" tvről lenne szó, ha ez számít?

2016. jan. 11. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármelyiket.

Az adott típust nézd meg. Melyik képe tetszik a legjobban. Melyik van jó árban éppen.

Nekünk van egy Orion és egy Samsung. Szüleimnek Philips.

Bár a Philips a legújabb, nekem annak tetszik legkevésbé a képe, akárhogy is állítjuk be. Samsung jó. Nekem az Orion tetszik a legjobban. Annyira szép, hogy már többet megjegyezték, hogy hogyan lett így beállítva.

De szerintem egyébként minden márkának vannak jobb és kevésbé jó típusai.

Szóval nézz meg minél többet.

2016. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Samsung, LG, Sony, Panasonic, Philips, így ebben a sorrendben. A többi márka felejtősebb!!
2016. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az is számít mennyit szánsz rá. Pl a Sony Tv-k drágábbak a többinél. Elképzelhető, hogy ugyanabban az árkategóriában jobb Lg-t, Philipset vagy Samsungot tudsz venni. Be kell menni az üzletbe és ki kell őket próbálni, az a biztos.
2016. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mire használod ha pl. játékra akkor érdemes az input lag-ra odafigyelni Orion, Philips, Daewoo kilőve ezek gagyik.

Samsung, Sony, ezek a legjobbak input lag szempontjából, de itt egy táblázat.


[link]

2016. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt is.


[link]

2016. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!