Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv! Omnitronic TMC-2 MK2 dj...

Üdv! Omnitronic TMC-2 MK2 dj controller tulaj lettem. A leírtaknak megfelelően telepítettem a Virtual DJ programot, de a szoftverben a dolgok érdekesen viselkednek: a BPM és minden más is folyamatosan elállítódik. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Windows 8.1 op.rendszert használtam, majd váltottam 10-re (Intel Core i5-4310U CPU @ 2.00GHz 2.60GHz, 32 bites op.rendszer, x64-alapú processzor , 2 magos,8GB RAM, 160GB merevlemez), majd egy másik (2005-ös) gépen kipróbáltam XP alatt is, de ugyanaz a probléma jött elő.

Elméletileg nincs hozzá driver,vagy mapper.



#probléma #driver #Omnitronic TMC-2
2016. jan. 13. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
A dj contollerhez nem értek, de 32 bites rendszer a 8 GB ramból maximum 4et, de tipikusan 3.2 gigát kezel
2016. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!