Intel-Amd config összefér?

Figyelt kérdés

SAPPHIRE R9 380 4GB GDDR5 NITRO DUAL-X W/BP vga, és INTEL CORE i7 4790K s1150 cpu alkalmazható egyben? Illetve a kettőhöz egy ASRock Z97M ANNIVERSARY (s1150) megfelelő lenne?

Indoklást elfogadnék! :)



2016. jan. 17. 01:59
 1/5 gnoomage ***** válasza:

Attól hogy a videókártyád AMD lehet Intel procid, mivel a kettőnek szinte semmi köze egymáshoz a mai daraboknál. Ami fontos, hogy passzoljon ilyenkor az-az alaplap-proci, ami ebben az esetben jó így, vagyis jó az alap lap ehez a procihoz.


Amúgy mellesleg milyen munkára akarsz használni egy 70.000 forintos videókártyát és egy 105.000-es procit?

2016. jan. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Videokártya tekintetébe mindegy hogy amd vagy nvidia.

nem processzor függő. :)

2016. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1kommentelő: Noss, felsőbb kategóriás játékokhoz építem-építgetem a gépem. Jelenleg a keret elfogyott, és átmenetileg kell egy videókártya. Aztán majd ha úgy alakul cserélném nagyobbra!
2016. jan. 17. 09:35
 4/5 gnoomage ***** válasza:

Így már érthető :D


Csak gondoltam te is úgy rakod össze a gépet, hogy majd a proci csinál mindent ezért a VGA mindegy... :D

2016. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Játékokhoz felesleges az i7, egy K-s i5 ugyanazt tudja, 1-2 FPS a különbség max. Amit ebből megtakarítasz, költsd egy jobb videokártyára és sokkal jobb gépet kapsz.
2016. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!