Melyik játék lehet ez?

Figyelt kérdés
Régn volt egy tabletem azon egy játék de tönkrement,és most tepeìteni szeretném a telefonomra de elfelejtettem a nevét a tabletról meg nem birom megnézni :( Tehát most megprobálnék egy rövid jellemzés írni róla. Thát: Hasonlít a Clash of Clansra és a Good Game Epire-is akkor ha jól mlékszem ugyan úgy van benne a egyár akkor akkor van benne templom,kút,sírkő,vas és arany öntöde stb. a kedvencem meg bnne az volt, hogy szőlőszüretelő is van bnne + fótózással lehet a játékot safelni. Enni lenne a jellemzés aki feismeri a játékot kérem írjon. Ha több jellemzés kellene akkor írjatok. Az értelmes válaszokat előreis köszönöm :)

2016. jan. 17. 13:31
 1/4 anonim válasza:
Clach of Kings?
2016. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ehez hasonló de a grafikája a Clash of Clanss-ra hasonlít
2016. jan. 22. 23:46
 3/4 anonim válasza:

Belepsz a playaruhazba.

Ott a sajatalkalmazasok ott pedig az osszesre mesz.

Es ha ugyanazzal a Google fiokkal vagy belepve mint akkor voltal akkor kihozza neked ott a listaba :)

Ha megvan akkor kerlek nekem is Ird le hogy mi is lenne a neve es dobj egy privit vagy Ird le ide :)

Elore is koszonom! :)

2016. márc. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Foreg of Empire? vagy Grepolis vagy mi?
2016. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!