Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tabletem teljes mértékben...

A tabletem teljes mértékben meghalt. Valaki valamilyen tanácsot tud adni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Annyira befagyott hogy mindenre, tényleg mindenre percekt kell várni, Asus K013,a tabletem.nem egy gagyi fajta újonnan valami 40 ezer. Valamiért fojton befagyitt, befagyott. Most 1 éves. De nincs rajta vírus(clean master,360 security,dm serurity szerint.), de nincs is túl terhelve, 30% a foglalt a helynek. Csak ram lehet a baja. 800mb körüli van benne. Csak eddig nem csonált ilyet, amikor megkaptam teljesen gyors volt. Remélem tudtok segíteni.

2016. jan. 17. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyári adatok visszaállítása volt már?
2016. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még mem próbáltam. Dev akkor epveszik minden adat nem?
2016. jan. 17. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elvesznek, de ez senkit sem érdekel.
2016. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom. Ha nem jön be tudsz valamit ajánlani?
2016. jan. 17. 20:44
 5/5 anonim válasza:
Nekem a frissitések miatt szokott lefagyni.
2016. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!