Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A ma áruházban, üzletben...

A ma áruházban, üzletben kapható mp5 lejátszók többsége érintőképernyős? Neten szinte csak ilyeneket láttam ez igaz a Media markt-ra? Auchan-re? Stb.

Figyelt kérdés
Nem akarok neten rendelni.
2010. márc. 27. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi az az mp5?
2010. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hallottál még róla?
2010. márc. 27. 18:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy biztos, formátum nincs ilyen, így nincs, mi lejátssza. Amit mp5-lejátszóként árulnak, az valójában csak egy érintőképernyős mp4-lejátszó.
2010. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor te is el vagy tévedve mert az mp4 lejátszó csak mp4-et vagy avit tud lejátszani az mp5 lejátszó meg avit, 3gpt, flvt és még sok mást.
2010. márc. 27. 18:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Az mp4 egy szabvány, ahol rögzítve vannak bizonyos paraméterek.

Az mp5-öt valahol kitalálták, ráírják, de nem igazán tudható, mit takar. Szabványt, ami valaminek megfelel, biztos nem.

Üdv: StMiklos

2010. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. Még az se igaz, hogy az MP5 érintőképernyős.. Vettem ajándékba.. MP5 van ráírva.. Gombos, pici joystickos..

Ennyit az mp5-ről, igazából nem tudni mi az..

Üdv: StMiklos

2010. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
áááá... inkább haggyuk.
2010. márc. 28. 07:14
 8/13 A kérdező kommentje:
Megtom venni nélkületek is :-/
2010. márc. 28. 07:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Az ég áldjon meg!

Leírta mindenki, amit tud! Az, hogy ez nem az, amit vártál, ki tehet róla?

Sok éve járok egy szgépes üzletbe, értenek hozzá, és amikor én is rákérdeztem, mi az, hogy MP5, Ő is azt mondta, fogalma sincs.

Ami különbség van /mindegy mp4 vagy 5/, sok csak rákonvertált anyagot tud lejátszani, direktben nem megy egy pl. DIVX. Erre érdemes odafigyelni, amelyiknél nem megy, ott odaírják, hogy adnak hozzá konvertálóprogramot, aztán küzdjél vele, az enyém viszi direktben..

Üdv: StMiklos

2010. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó ég,ennyi okos egy csomóban.

Már az MP4-nek sincs köze a formátumhoz.Csak annyit jelent,hogy többet tud mint egy mp3./videót is lejátszik,e-book esetleg és játékok/.

Mp4-re csak úgy lehet egy avi filmet tenni,ha előtte átkonvertáljuk.

Na a következő generáció az mp5 lejátszó.Ezek lejátszák konvertálás nélkül az avikat/gondolom csak divx,xvid és csak bizonyos felbontásig/flv-t flac,ape fájlokat.


Ennek például van navigáló gomja./én sem kedvelem a képernyőtapperolást :) /


[link]

Szóval van ilyen,közös barátunk árulta el,tudod.....:)

2010. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!