Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy laptopom Márka:ASUS...

FLoxy123 kérdése:

Van egy laptopom Márka:ASUS X555L CPU:Intel Core i5-4210U CPU 1.70GHz 2.39GHz Memória:8, 00GB Vga:Nvidia Geforce 820M 2Gb És a rendszer infóknál pedig azt írja hogy 2mag 4logikai proci na a logikai proci mire jo és miét szaggat rajta egy i3as jaték?

Figyelt kérdés
CPU,Laptop, Ram , optikai processzor

2016. jan. 22. 15:57
 1/4 Zzzoli ***** válasza:

Ez egy mobil I5, két magos, hyper threading technológiával, azaz virtuális 4 maggal. Mivel ez egy mobil I5, 5-6 watt fogyasztással, jóval gyengébb mint egy asztali I3-as.

Van sok benchmark róla a neten, egy asztali I3 lehet dupla ilyen erős is. Magasabb az órajele, más az architektúrája, nem kimondottan számít a felvett teljesítmény, míg a mobil proci energiagazdálkodása fejlettebb, de mindenképp gyengébb mint asztali társa.

Másrészt a 820M vga sem egy erőgép.

A 820M szintén nem egy erőgép vga.

2016. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod most már nagyjából értem annyit meg tudnál mondani hogy a Cs:go szaggatna e rajta :3 meg az outlast mert félek hogy megveszem és laggos szar lessz az is :D
2016. jan. 26. 15:53
 3/4 zsoca5230 válasza:
azok nem fognak laggolni, nekem is ehhez hasonló lapim van csak kicsit rosszabb és simán fut mindkettő
2016. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ennyit szeredtem volna :D
2016. jan. 29. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!