Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenovo Ideapad A10-70/A7600...

Lenovo Ideapad A10-70/A7600 vélemény?

Figyelt kérdés
Tablet vásárlás előtt állok és ez lenne az egyik jelölt. Mi a véleményetek/tapasztalatotok? Vagy mit ajánlanátok esetleg hasonló árkategóriában?

2016. jan. 22. 22:41
 1/4 anonim válasza:

Ennyiért már lehet Windows 10 es tabletet is venni amin futnak az asztali Windows programok is (Lenovo Miix, Acer Switch)


Viszont ha csak tartalomfogyasztáshoz kell (Facebook, Youtube, Film, Zene, Olvasgatás) akkor lehet kényelmesebb az Android és amit írtál az is tökéletes.

2016. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Androidosat szeretnék venni. Ár-érték arányban mennyire jó vétel ez a tab?
2016. jan. 29. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóba jöhet még az Alcatel Pixi 3 (10) ( [link] itt ( [link] ami hasonló paraméterekkel rendelkezik, és csak 39.900 Ft. Más márkásat nem találtam 60e alatt, ami jobb lenne.
2016. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs, elnéztem a típust, az az A10-30 volt. 75-80 körül már nagyobb a választék ilyen paraméterekkel. Tapasztalatom egyikkel sincs, úgyhogy nem nyilatkoznék róluk.
2016. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!