Robbertto kérdése:

LG 50LF651v 3D smart tv képbeállítás?

Figyelt kérdés

Vettem egy a kérdésben szereplő tv -t és ennek képbeállítással kapcsolatos segítségre lenne szükségem.

Ugyebár alapból vannak opciós lehetőségek (élénk, eredeti, eco, színház, játék stb) amelyeket minden bemeneti forráshoz külön is be lehet állítani, illetve ezeket még egyenként lehet "hangolni", fényerő, élesség stb.

Ezeket már mind végig nézegettem és próbálkoztam is velük egy ideig de valahogy nem tetszik a kép, leginkább a fekete színnel vagyok elégedetlen, mert vagy nagyon kevés és szürkés az a rész ahol sötétnek kellene lenni, vagy nagyon sötét és elvesznek a részletek.

Upc beltérim van hdmi kábellel összekötve, hd csatornám is van, illetve ennek a beállítását is néztem és a 720p -t átállítottam 1080i re de még így sem az igazi. Usb -ről lejátszott videókkal is ez a problémám, 1080pmkv -s videókkal próbálkoztam.

Nem vagyok minőségmániás vagy mi :), de ezelőtt egy philips tv volt és annak nagyon szépe képe volt mindenféle különleges beállítgatás nélkül.

Youtube -on találtam egy videót ahol egy csávó ugyan ezt a típust állítja részletesen, végig is csináltam, de még rosszabb...

a 3d képe viszont csillagos 5!!!

Valakinek esetleg valami tapasztalat??

Valamint az mért van hogy 900 hz -esként árulják és akármivel próbálkozom csak 50-60hz jelnek ír mindent, up, usb, xbox....

ez mitől függ hogy hány hz, ha vennék bluray lejátszót annak jobb lenne a jel?


Kicsit hosszú lett, de köszönöm ha elolvastad



2016. jan. 23. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Javaslom gyere ide:

[link]

2016. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jan. 23. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!