Az Oculus Rift DK2-ről?

Figyelt kérdés

1. Szerintetek egy ilyen gép elbírja (a DK2-őt), (ha nem akkor a DK1-et)?:

Intel Core i5 4460


8GB RAM (DDR3)


ASUS GeForce GTX 960


2. Szerintetek aki először próbálja annak nem fog sérülni az egyensúlyérzéke (pl.: egy gyereknek)? Milyen veszélyekkel járhat (pl.: egy gyereknek)?


3. Honnan lehet ingyenesen letölteni (vállalható) VR-os játékokat (vagy esetleg venni)?


4. Az előbb említett gépen jó az Oculus reakcióideje, mert úgy halottam ha későn reagál akkor attól sérül az agykéreg?


Kérlek ne írjátok, hogy nem érdemes venni hanem a kérdéseimre válaszoljatok, ne térjetek ki előlük!

Előre is köszi!



2016. jan. 23. 21:24
 1/4 anonim válasza:

1.Videókártya komolyabb oculus játékokhoz kevés lesz.Ajánlott kártyák:gtx 970,r9 290(X),r9 390(X),gtx 980,gtx 980 ti


2.Nem fog sérülni az agy.Maximum szédülést,hányingert,hányást vált ki.

2016. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3.Még kevés játék támogatja az oculust de ez a jövőben biztos fog változni.
2016. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én úgy hallottam, hogy az általad írt kártyák az ajánlott gépigény!

Tehát az én kártyámmal is futna csak nem fullra vakszolva hanem, esetleg High-on, Medium-on!?

2016. jan. 24. 13:19
 4/4 Brandon41 ***** válasza:
ja ,elmenne csak mediumon
2016. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!