Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Monitoron fekete csík villog,...

Monitoron fekete csík villog, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 1 hete vettem 1 monitort egy LG 22m37a-b -t. A gépem folyamatosan azt csinálja h ha tölt meg dolgozik ami általában mindig van és kattintok v lenyomok egy billentyűt akkor a monitor felső részében egy fekete kis vonal villog. Próbáltam h, a monitort laptopra kötöttem szal nem a monitor a hibás/vga kábel. Próbáltam a felbontást változtatgatni, de hiába. Mi lehet a probléma? A kártyám szar, vagy a tápom gyenge? Eddig nem volt ien probléma az előző monitorommal (ami egy régifajta nagy dobozos volt). Előre is köszi a választ :)

2016. jan. 24. 10:12
 1/2 A kérdező kommentje:
1 hete lett újrarakva a gépem és sokszor csinálja azt is h a ts-t nem tudom megnyitni, vagyis írja h megvan nyitva meg ha ráhúzom az egeret akkor is mutatja csak nem tudok felnagyítani és ha rákattolok villanik az csík megint? :/
2016. jan. 24. 10:14
 2/2 A kérdező kommentje:
és kihúzom a vga kábelt és úgy kattintok rá és visszadugom a kábelt akkor utánna működik??
2016. jan. 24. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!