Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek tapasztalata...

Mi a véleményetek tapasztalataitok a Myaudio Power SD 7 tabletről?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 25. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szóval te azt hiszed, hogy mivel nem kötött szerződést a Google és a Myaudio (ezt mondjuk nem tudom honnan tudod) , ezért a Google távolról direkt lefagyasztotta a tabodat és megakadályozta, hogy betöltsön a Google (mégis hol?).

Kérlek mesélj még!

2016. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2016. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tölt be a Google Play. Értem. És mindez azért, mert nem kötöttek szerződést. Értem. Te nagyon okos vagy.
2016. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2016. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szóval vettél egy dzsunka gyártótól származó vackot, amin egy összegányolt android volt amiből az összes google alkalmazást kikukázták, te ezt megpróbáltad pótolni, de nem működtek, erre te egy válasz alapján (ami nem tartalmaz semmi olyasmit, hogy az adott gyártó szerződésben áll-e vagy sem a Google-lel, mindössze annyit, hogy nem minden androidos eszköz kap Google jóváhagyást ami azért valljuk be baromira nem ugyan az), azt gondolod, hogy a Google tiltotta le az eszközt, mert nem volt szerződés. Ez egy jó nagy marhaság.

Az, hogy miért nincs egy kínai eszközön Google Play, az fakadhat a kínai cenzúrából is, DE ezekre utólag lehet telepíteni. TE ezt megtetted, de valamiért nem működött úgy ahogy azt kellett volna. Ennek viszont semmi köze a gyártó és a Google kapcsolatának.

2016. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

elszabadultak az indulatok :D


visszatérve az eredeti kérdésre, főleg ebook olvasónak használnám. tudom, hogy van a Kindle, de nekem a grafit kijelző nekem valamiért nem jön be, szóval inkább PDF. Néha átváltanék egy két androidos játékra, vagy megnéznék rajta egy filmet, de a főleg PDF olvasásra használnám

2016. jan. 27. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!