Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopom le csatlakozik a...

A laptopom le csatlakozik a wifiről vagy a wifi tűnik el? Vagy mi a baj?

Figyelt kérdés
A problémám lényege hogy netezek kemény 10 másodpercet lecsatlakozik a gépem a netről vagy nemtudom mi van és 1 perc mire visszacsatlakozik a hibaelhárítás semmit nem ér és ez a folyamat megy így egész nap tehát napi kemény 0 másodpercet tudom használni ezt a szart van olyan mikor kemény 1 percet is tudok netezni HMMMM :33 áldott 60 mp, egyébként akkor msot nem nem túlzok: valamikor 1-2 óráig megy és elmegy utánna 5-6 percig megy tehát ezt csinálja telefon is mondja h instabil. Na most mit tudok csinálni? Olyan választ kérek szépen amit egy fogyatékos csecsemő is megért nem azért mert hülye vagyok de tisztán érthető utasításokat szeretnék kéni. Ha több infó kell írjatok ( amúgy Diginél vagyok)

2016. jan. 26. 14:58
 1/1 vatafak ***** válasza:
minimum indíts újra a routeredet, ha a router a digi-é akkor tőlük érdeklődj tovább
2016. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!