Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kenwood krv 5090 erősítőhöz...

Cirboja kérdése:

Kenwood krv 5090 erősítőhöz szeretnék egy aktív mélysugárzót.50 watt csatornánként a kimeneti teljesítmény. Jelenleg sztereóban megy a cucc, és ehhez szeretném a mélysugárzót.20-30 ezer Ft között gondolkodom. A SAL termékekről vélemény?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 17:25
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

ha van erősítő akkor minek aktív láda?


a sal egyébként gagyi,én nem tudom azt ajánlani.

2016. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt "olvastam",(mivel nem vágom a témát :D ) hogy ha aktív ládát rakok hozzá, akkor jobban össze tudom hangolni a hangfalakkal.
2016. jan. 28. 20:58
 3/11 dirtboy ***** válasza:

Nem értem.

Az erősítőröl akkor a szett megy és akkor fej rca ról menne az aktív láda?

Így működhet a dolog de se az aktív ládát se a sal márkát én nem preferálom.

2016. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor megfogadom a tanácsod,és passzív ládát keresek hozzá.

És akkor a gyártók között is jobban szétnézek.

Köszi a jó tanácsokat! :D

2016. jan. 29. 08:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Volna még egy kérdésem.(Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de tényleg nem értek ezekhez a dolgokhoz :D )A két hangfal a front kimenetben van. Ott van még a két hátsó kimenet, és a center kimenet.a mélynyomót hova csatlakoztassam? Ha ezekbe nem akkor a hátlapon keressek neki kimeneti csatlakozót?Lehet nem is tudok hozzá mélynyomót csatlakoztatni.(Hangsúlyozom nem értek hozzá.)
2016. jan. 29. 21:29
 6/11 A kérdező kommentje:
2016. jan. 29. 22:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Így néz ki hátulról.
2016. jan. 29. 22:10
 8/11 dirtboy ***** válasza:

bakker jól elbeszéltünk it egymás mellett.

az én hibám nem néztem meg az erősítőt,mivel autóhifis vagyok egyből arra gondoltam,közben meg szobai erősítő ez a kenwood.

én úgy látom hiányzik a sub kimenet.

kettő front,kettő ride,egy center és egy sub csatlakozónak kéne lenni mint a házimozikon is.

nekem van 5 csatlakozód 6 helyett.

így nem tudom hogy lenne jó.

2016. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor egyelőre így hallgatom :) Azért köszi a segítséget!

Ha véletlen eszedbe jut majd valami okosság írd meg feltétlen :)

2016. jan. 30. 20:21
 10/11 dirtboy ***** válasza:

azt nem tudom hogy most ez az erő úgy van mint a házimozi hogy minden csatornán más műsor megy vagy pedig le lehetne szedni valamelyik csatornáról a jelet.

az aktív mély meg úgy is szűrné magának és csak a mélyet hallanád.

ehhez viszont olyan csatorna kell amin szerepel a zenében lévő minden basszus rész.

esetleg még a műsorforrásról gondolom rca-n viszed át a jelet,ha azt y elosztóval duplázod akkor vihetsz jelet az aktív ládába is.

sub kimenet nélkül ezek jutnak eszembe,nem vagyok nagy spíler az ilyenben,számomra az ilyen már kókányolásnak minősül amit én nem preferálok.

2016. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!