Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Crysis Warhead: Feltelepítette...

Crysis Warhead: Feltelepítettem a játékot (eredeti) és minden jól megy de a végén csinál egy aktiválási ellenőrzést el is jut egy darabig de aztán azt írja, hogy nem tudta befejezni az ellenőrzést próbálkozzon újra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Crysis Warhead,aktiválási ellenőrzési hiba

2016. jan. 29. 12:18
 1/6 TR75 ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, utánaolvasgattam a dolognak, és azt találtam, hogy max. 3-szor telepíthető a játék, aztán vagy újra megveszed, vagy felveszed a kapcsolatot a készítőkkel, és ők esetleg segítenek.

Én a steamen megvettem újra (2,49 euró volt :-D), ezzel letudtam. Az EA meg... gondoljon mindenki, amit akar.

2016. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem a játékot most tettem fel először vagyis először mikor feltettem azt hittem hogy az EA download manager miatt van mert azt feltettem. következő telepítésnél kivettem és ugyanaz lett :(
2016. jan. 29. 13:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt még nem értem hogy a crysis 1 nél miért nem csinált ilyen ellenőrzést?
2016. jan. 29. 13:27
 4/6 TR75 ***** válasza:

Ha jól emlékszem, a Crysisnál nincs internetes ellenőrzés (bár ez nem tuti, majd este megnézem, pillanatnyilag nincs a gépemen fent).

Ha sosem volt még feltéve a játék, akkor viszont nem tudom, mi a probléma, azt is simán el tudom képzelni, hogy egyszerűen megszüntetik a támogatását az EA-nál. Az én esetemben szerintem 3x telepítve volt már, kétszer saját gépen, meg egyszer kölcsönben, szóval ez lehet gond.

A wiki szerint eredetileg 5 aktiváció volt lehetséges, aztán az EA honlapjáról letölthető "installation revoke tool" segítségével a már elért limitet vissza lehetett állítani.

Eh, szerintem nagy a káosz ekörül :/

2016. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ugyanezt csinálja, nem tudom az EA nak miért kell igy szorakoznia a vásárlókkal , aztán meg csodálkoznak hogy senki nem vesz eredetit...
2017. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TR75 ***** válasza:
Az EA-t sokan emiatt nem is szeretik.
2017. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!