Mi a különbség a kindle paperwhite ebook olvasó között és a sima kindle ebook olvasó között? Miért drágább a paperwhite? És szerintetek melyik a legjobb ebook olvasó? És miért? És inkább tablet vagy ebook olvasó?

Figyelt kérdés

Leginkább olvasásra használnám, esetleg hébe hóba netezésre, de arra van más eszközöm is. Ezért gondoltam ebook olvasóra. Napi szinten szeretnék könyveket olvasni, ha van rá időm. De mivel általában a regényeket kiolvaosm 1-2-3 napon belül ezért nem szeretnék mindig könyvet venni, a telefontól, ha azon olvasok azon pedig egy nap után bepirosodik a szemem.


Köszi a válaszokat, remélem jó kategóriába irtam. :)


2016. jan. 30. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasásra egyértelműen ebook, a tablet maximum ritkán használva jó erre a célra, szinte ugyanolyan, mint a telefonon.

A paperwhitenak van háttérvilágítása, a simának nincs. Te tudod, megéri-e a felárat, részemről nem szeretem. Mivel papírszerű a kijelző, természetellenesnek és zavarónak érzem, hogy sötétben olvassak - egy igazi könyvnél is lámpát kapcsolok. Más viszont imádja ezt a funkciót, szóval neked kell tudni.

2016. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmm értem :) köszönöm :)
2016. jan. 30. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van e-book olvasóm, és tabletem is. Napon az előbbi verhetetlen. Zárt helyen inkább a sokoldalúbb tableten olvasok (akár egész nap), nem bántja a szemem. A Paperwhite egyébként jobb felbontású, mint a sima Kindle.
2016. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hozzátenném, hogy minimális fényerő mellett.
2016. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tablet mellett döntöttem, van rajta olvasási mód is, de az bántja a szemem, lehet hogy hozzászoktam már a telefonom képernyőjéhez, és ezért a tableten az a világítás is jobb nekem. Jól döntöttem szerintem. Illetve a tablet az többmindent is tud. És olcsóbb is volt, mint az ebookos paperwhite kindle. Úgy hogy jól jártam szerintem :) De köszönöm a válaszokat :)
2016. febr. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!