Telefonhoz szoktam venni fülhallgatót de unom hogy olyan hamar tönkremennek. A fejhallgató jobb e, illetve mennyivel előnyösebb választás? Kb milyen árakban lehet kapni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a százasboltban veszed akkor mindegy.

Nekem is kb 4-5 év alatt tönkremegy ha Sony vagy valamilyen nevesebb holmit veszek.

2016. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi és hanghatásilag jobb,hangosabb,tisztább úgy általánosságban?
2016. febr. 2. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy 5-10 ezres fülest, akkor az minimum 2-3 évet kibír normál használat mellett.


Én ~2 éve vettem egy Soundmagic E30-at Ebayről. Remek hangzása van, a feje kapott már enyhe víz- sőt pörköltesőt is, táskában/zsebben tárolom, de semmi baja. Tartós, sodrott kábele van. A kistestvérét, az E10-et is hasonló minőségben, sodrott kábelezéssel árulják.

[link]

Ha érdekel, ajánlom a nomono.hu-t. Ingyenes szállítás, és remek garancia (ha elromlik, cserélik).

[link]

2016. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:

A Sony "agybadugós" fülesei nagyon korrekt hangminőségűek. Nem tudom mennyit akarsz kiadni, nekem egy BT füles van az LG-hez.

Ennyibe kerül nálunk:

[link]


Ennyi a Geek-en:

[link]


:D

2016. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. febr. 2. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha fejhallgatót szeretnél venni, akkor ez kb. leírja a reális lehetőségek jórészét:

[link]

Pl. a Maxell Retro DJ nem rossz hordozgatós fejesnek.


Szerintem kényelmesebb egy jó füles+zajvédelmi füldugóból vágott szivacs mind hordásra, mind cipelésre. Plusz a nem zárt fejhallgatókkal zavarhatod a körülötted lévőket, illetve azt nem lehet csak úgy a pulcsi alá betűrni, ha nem használod.


Csak akkor ajánlom a fejest, ha otthon is használod. Már csak azért is, mert a táskában hordozás ugyanúgy nem garantál tartós életet neki, mint egy fülesnek.

2016. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen. De ki mit szeret, el kell menni a Médiába például a telóddal, és kipróbálgatni melyik milyen.

Sokszor az se mindegy hogy meg bírja-e hajtani a telefonod (vagy lejátszód, amiről zenét hallgatsz).

Van egy Nokia fejhallgatóm, irtó nagy élet van benne, de telóval pl. már nem szól úgy mint a számítógépről.

Van aki a testesebb mélyebb tónust szereti, van aki a feszesebb dinamikusabb hangzást, menj és hallgass bele.

2016. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A maxell retro dj tényleg nem rossz ha hordozni is akarod. Én LD-Systems HP700 (Takstar HD2000) fejhallgatót vettem és nagyon jó hangzása van de hordozni nem ajánlott mert gyenge az összeszerelés minősége, de otthonra nagyon jó, 10e ft körül lehet kapni, ebay-en van olcsóbban is.

A fülhallgatónál már más a helyzet, azok kisebb élettartamúak de ha vigyázól rá sokáig jó lehet. Nekem van 8 éves fülesem és semmi baja.

De az ilyen párszázforintos kínai fülhallgatóktól már párezres fejhallgatóktól ne várj minőséget, se hosszú élettartamot.

2016. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!