Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ismét átvert a DIGI! Megteheti...

Ismét átvert a DIGI! Megteheti ezt egy szolgáltató, hogy átveri az ügyfeleket?

Figyelt kérdés

A Digi tévé bekötésekor csak hitegettek, de nem hozták a megrendelt a set top boxot. Ennek már több mint két hónapja. Azóta is hiába telefonáltam többször is az ügyfélszolgálatnak, nem volt eredménye. Ma viszont meghozták.

Amikor elmentek, csak akkor vettem észre, hogy egy használt készüléket sóztak rám. A set top box rendben működik, azzal nincsen is problémám. Viszont a távkapcsolója annyira gusztustalan, agyonhasznált, zsíros, mocskos, kopott, hogy beletettem egy nylonzacskóba, hogy ne kelljen hozzáérnie senkinek a családból.

A múltkor volt a tv-ben egy ilyen felmérés, hogy több bacilus van egy távkapcsolón, vagy egy klaviatúrán, mint egy wc deszkán.

Szerintetek megtehet ilyet egy szolgáltató, hogy átver egy használt vacakkal, vagy köteles kicserélni??!



2016. febr. 4. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Megteheti mivel nem vásárolod meg a beltérit, hanem a szolgáltató tulajdona marad. A távírányítót meg le kel sikálni, fertőtleníteni és kész. Ja a pénzen is több baci van mint a wc ülőkén mégsem gumikesztyűben kezeljük. :)
2016. febr. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
3 hónapja kötötték be nekünk. Nem keveset fizetek, mert 1 éves hűséggel kértem TV, net és vezetékes telót is. Először azt mondták, hogy kapok routert, telefont és boxot is, ezért is mentem hozzájuk. Majd a szerelő kinevetett 1 hét múlva, hogy dehogy is, telefont és routert már egyáltalán nem adnak, boxot pedig bérelhetek ha akarok havi 300-ért, de végül nem kértem. Szóval egyáltalán nem lepődök meg azon, amit írtál.
2016. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Bérelt boxnál simán kaphatsz használt készüléket, a szolgáltató a leszerelt, de hibátlan boxokat újra felszereli, mekkora költség lenne az, ha kidobná a jó boxokat és mindenki újat kapna.
2016. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A második hozzászólónak köszönöm a hozzászólását.


A másik két válaszolónak nyilván olyan sajnálatosak a lakáskörülményei,

hogy ismeretlen fogalom számukra a higiénia.

2016. febr. 5. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a higiéniához, ez pusztán üzlet. Takarítsd meg és kész.
2016. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!