Hol lehet kapni Mini segwayt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még Magyarországon nem túl elterjedt ez a masina, és én nem bízok igazán a külföldi netről rendelésben. Magyarországon nincs megbízható cég akik árúlnak ilyeneket ? És ha van , csak a netről lehet rendelni ? Ha valaki tudna egy boltot mondani ahonnan beszerezhető , az nagyon jó lenne :) .

2016. febr. 6. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Aliexpressről rendeltem mindössze 200$-ért.

Olyan eladótól kell venni akinek jók az értékelési és nem lesz probléma.

2016. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

[link]


ingyenes házhozszállítás, szerintem itt a legolcsóbb magyarországon 69990ft

2016. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én bécsben a Mediamarktban vettem 333euróért ( 100.000ft) és teljesen jó, plusz van rá 2 év garancia is.
2016. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A vennivalo .hu magyarországi webshopból vettem garival,ajándék protektor szettel,samsung aksival 3nap alatt megjött.Hibátlan. Ezt: [link]
2016. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fridrik Ax válasza:

www.eskateboard.eu

eSkateBoard néven árulják, gyerek-méret (4,5") és többféle felnőtt (6", 8" és 10") kerékméretben is van

2016. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!