Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért becsüli alá mindenki a...

Miért becsüli alá mindenki a Trust gyártót?

Figyelt kérdés

Gyakorikérdésen tel van olyan válaszokkal hogy nem megbízható, kuka, nem ér semmit, vacak, stb...

Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Van egy Trust Tyan 2.1 hangfalam, nem egy drága hangfal, de olyan basszusa van hogy ha félig felhúzom a szobámba ami tud mozogni, remegni, az meg is teszi. Még az ajtó is ugrál. Maxra nem merem felhúzni a szomszédok miatt. A hangzása tökéletes, egy minőségi hangfal, aki jön hozzám mindenki csak dícséri.

A másik termék egy Trust kormány. Ezzel is meg vagyok elégedve, kis koromban kaptam, és még mindig tökéletesen működik. Igaz hogy azóta már megjelentek a váltósak/kuplungosak is, de azoknak van is áruk azért.

És ma fog lejönni a Trust Starzz mikrofonom.

Nem kell a gyártót lealázni, szerintem teljesen korrekt cég, és akinek kétségei vannak azoknak bátran ajánlom, mert ár-érték arányot nézve a legjobb gyártó!!


Ezt cáfolja meg valaki!!



2016. febr. 8. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés, hanem reklám!


Egyébként a "gyakori kérdések tele van" nem egyenlő a "mindenkivel".

Én speciel nem becsülöm alá - tehát már is nem igaz az állításod/kérdésed -, de túl sem becsülöm.

Aki rossz véleménnyel van róla, annak nyilván nem jött be úgy, mint neked, vagy csak egyszerűen mások az igényei.


A kérdésednek kb. annyi értelme van, mintha én azt írnám, hogy "a tökfőzelék a legfinomabb, és ár/érték arányban legjobb étel. Ezt cáfolja valaki!".

2016. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ott a kérdés a címben, csak kicsit jobban elmagyaráztam. És a gyakorikérdések.hu tele van ezekkel a trust-os marhaságokkal
2016. febr. 8. 12:39
 3/10 anonim ***** válasza:

"És a gyakorikérdések.hu tele van ezekkel a trust-os marhaságokkal" - Mint pld. ez a kérdés.

:-)

2016. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hanem az a marhaság hogy lealázzák a Trust-ot..
2016. febr. 8. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerinted egy termék minőségének meghatározásánál számít egyetlen ember véleménye vagy tapasztalata?

Minden gyárban készülnek jó termékek, az összeszerelési útmutató mindenütt jó, mindenhol megvannak az alkatrészek minőségi előírásai, csak az a nem mind1, hogy ezeket mennyire tartják/tartatják be.

100 termékből van 25, ami jól sikerült és nálad ebből kötött ki az egyik, vagy van 98 ami hibátlan és csak két szutyok. Viszont aki abból a két szutyokból kap, az meg azt fogja mondani, hogy mekkora retek egy márka ez, nem értem, mit kell ennyire dicsérni.

2016. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Közben lejött a Trust Starzz mikrofon is. Ez is véletlen? 3 termékből 3 tökéletesen működik?
2016. febr. 9. 07:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Te valami Trust-ügynök vagy? :-)
2016. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem :)) Csak zavar ez hogy alábecsülik :D
2016. febr. 9. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Sose legyen nagyobb bajod!

:-)

2016. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Itt a kicsike :)
2016. febr. 9. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!