Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 65 fokos CPU hőmérséklet i5...

65 fokos CPU hőmérséklet i5 2400 Sony Vegas Pro 12 renderelés közben. Ez magas érték, vagy elfogadható?

Figyelt kérdés

100%-ba megy a proci Ugyanakkor kíváncsi vagyok rá hogy ez a CPU rendelkezik olyan tulajdonsággal hogy a 4 mag közül kikapcsolja eggyiket ha túlmelegszik, vagy kikapcsol a gép, vagy tönkremegy?

Ha például felmenne vagy 70-re akkor az még esetleg elfogadható lenne?



2016. febr. 9. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy alapjáraton 30-35 fok körül mozog
2016. febr. 9. 12:17
 2/4 anonim válasza:
Nekem Gta 5 kozbe 25 30 .. igaz hogy nem gyari hutovel . Neked gyari proci huto ?:P modjuk lehet a rendereles jobban megdolgoztasa a procit :))
2016. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Alap hűtő. Nekem se tolja maxba a procit a gta v nél csak a videókártyát, de az nem melegszik igy
2016. febr. 9. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
gyári hűtővel nem vészes
2016. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!